Hakkımızda

Avrupa ve ABD'de yaygın olmasına rağmen Türkiye'de yeni tanınmaya başlayan, yeni kurulmuş veya kurulacak firmaları ofis ve gerektirdiği donanım, malzeme, personel gibi ihtiyaçlarından kurtardığı belirtilen bir firmanın hazırladığı 'Sanal Hazır Ofis' Beylikdüzü'nde firma ve iş sahiplerine kapılarını açtı. Ayda belirli miktarda aidat ödeyen firma ve iş sahibi, kira, ofis malzemesi, bilgisayar, faks, internet, telefon ve sekreter sorunu olmadan tüm işlerini buradan yürütebiliyor. Kendisi olmadığı sırada sekreterler gelen ve arayanların tüm sorularına yanıt vererek iş sahibi ile müşteri arasındaki bağlantıyı sağlıyor.
 
Türk İşadamları tarafından özellikle, ofis, malzeme ve personel gideri ve sorunları ile karşılaşmak istemeyen yeni işletme sahiplerinin büyük ilgi gösterdiği, yeni firmaların kurulum aşamalarında da çalışma alanı ve ihtiyaçları olan diğer servisleri sağlayan Sanal hazır Ofis uygulamasını İstanbul'da 'Office Inn Senin Ofisin' adını verdiği firma ile faaliyete geçirdi. İşadamları, İstanbul Beylikdüzü'ndeki İstanbul Outlet Park AVM içinde hizmete girdiklerini, burada 15 hazır ofis, 2 tam donanımlı toplantı odası, 120 kişilik seminer salonu, 40 kişi kapasiteli teraslı özel etkinlik alanı, girişte kafeterya ile bütülneşmiş iş salonu bulunduğunu belirterek şunları söyledi:
 
"Türk sanayinin merkezi olan Beylikdüzü'nde binlerce firma iş yapıyor. Ancak, firmalar ofis sorunu yaşıyor. İstedikleri yer ve özellikte ofis bulamadıkları gibi otopark, iletişim araçları, personel gideri gibi sıkıntılarla karşılaşıyorlar. Avrupa ve ABD'de oldukça yaygın olan, Türkiye'de de yeni tanınmaya başlayan Sanal Hazır Ofis uygulamasını bunu dikkate alarak uygulamaya koymak istedik. Ofisinden sıkılanlar için de yenilikçi bir konsepti Beylikdüzü'ne taşıdık. Bu yöntemde mobilya maliyetiniz yok, stopaj ödemiyorsunuz, sekreterlik hizmeti fiyatın içinde ve üstelik ısıtma-soğutma-havalandırma, internet, temizlik, güvenlik ve diğer idari hizmetler sizi tek başınıza şirket gibi hissettirmeye yetiyor. Resepsiyonist size tahsis edilmiş olan telefon hattında gelen çağrıları sizin adınız ile açıyor. Kargolarınızı karşılıyor, müşterilerinizi ağırlıyor ve ofis idari destek gerektiren her konuda size asistanlık yapıyor."
 
Sanal Ofis hizmetinin tümüyle yenilikçi ve teknolojik bir hizmet olduğunu belirten işadamları, prestijli bir iletişim adresinin, mobil ve ev-ofis çalışanları için çok önemli bir eksiklik olduğunu, sanal ofis ile müşteri ve çalışma arkadaşlarının prestijli bir iş merkezinde ağırlama imkanına da kavuşmuş olduğunu söyledi. - Beylikdüzü / İstanbul

NEDEN OFFICEINN ?

Değerli Müşterimiz,

Şirketinizi taşımak veya yeni şirket mi kurmak istiyorsunuz? Tam gün kullanacağınız fiziksel bir ofise ihtiyacınız olmadığı halde ofis maliyetine katlanmadan profesyonel bir adrese ve ekibe sahip olabilirsiniz.

 

Office-inn sayesinde hem kullanmadığınız bir ofis maliyetlerine girmiyorsunuz hem de prestijli bir yasal adrese ve ekibe sahip oluyorsunuz.

 

Office-inn sayesinde faks, internet,telefon ve sekreter sorunu olmadan tüm işlerinizi burada yürütebilirsiniz.Bunların dışında mobilya maliyetleriniz ve stopaj ödemeniz de ortadan kalkıyor.Aynı zamanda havalandırma-ısıtma,soğutma,sıcak içecekler,elektrik,temizlik,güvenlik ve diğer idari hizmetleri de sunuyoruz.Bu hizmetler sizi tek başınıza olsanız dahi büyük bir şirket gibi hissettirmeye yetiyor.

 

Profesyonel sekreterlerimiz size tahsis edilmiş olan telefon hattına gelen çağrıları şirket isminiz ile açıyor size yönlendiriyor.Telefonu karşılayamasanız dahi mail yolu ile müşteri bilgilerini size ulaştırıyor, kargolarınızı karşılıyor.Ofisinize gelen müşterilerinizi güler yüz ile ağırlıyor ve ofis idari destek gerektiren her konuda size asistanlık ediyor.

Size bir telefon numarası ve adres yetiyorsa neden daha fazla gideriniz olsun ki?

Gelin siz de size uygun hizmetlerimizden yararlanarak en düşük bütçelerde prestijli bir adrese ve ekibe sahibi olun. Şirketinizi kurun,

 

GERİ KALAN HERŞEYİ BİZ HALLEDELİM.

8000+

MUTLU MÜŞTERİ

12+

Yıl Deneyim

MARKALAR

Partnerlerimiz ve referanslarımız

Marka 1
Marka 2
Marka 3
Marka 4
Marka 5
Marka 6
New Balance

Müşterilerimizin Yorumları

Birlikte çalıştığımız müşterilerimiz hakkımızda neler söyledi?